EWP yra aukščiausios kokybės agentūra geriausiems programinės įrangos architektams. Geriausios įmonės ir pradedančios įmonės savo misijai svarbiems programinės įrangos projektams pasirenka programinės įrangos architektūros specialistus.

Programinės įrangos architekto vaidmuo yra vyresnio amžiaus kūrėjo, komandos vadovo ir CTO mišinys, tačiau proporcijos visoje pramonėje labai skiriasi.

Programinės įrangos architektas yra programinės įrangos kūrėjo ekspertas, kuris pasirenka aukšto lygio projektavimą ir bando įgyvendinti techninius standartus, įskaitant programinės įrangos kodavimo standartus, įrankius ir platformas.

Programinės įrangos architekto vaidmuo paprastai turi tam tikrų bendrų bruožų:

Architektai, remdamiesi savo programavimo patirtimi, priima aukšto lygio dizaino sprendimus. Architektas apgalvojo visus programinės įrangos aspektus, kaip ir architektas, kuris stato namą. Statybos architektas žino, kur bus ortakiai, kur bus elektros jungtys ir kur bus elektros lizdai. Projektas, kurį mato įprastas žmogus, yra tik sienos ir langai, tačiau kartu su architektu taip pat pateikiamas išsamus, pašalintas iš pašalinio asmens, dizainas. Be to, architektas kartais gali pasiūlyti techninius standartus, įskaitant kodavimo standartus, įrankius ar platformas.

Programinės įrangos architektai taip pat gali užsiimti aparatinės aplinkos architektūros projektavimu arba gali visą dėmesį skirti kodo projektavimo metodikai.

Architektai gali naudoti įvairius programinės įrangos architektūrinius modelius, kurie specializuojasi komunikuojant architektūrą.

Programinės įrangos architektai

Kestutis


Programinės įrangos architektas, kibernetinio saugumo ekspertas ir generalinis direktorius

Cisco CCNA kursas, I-Voting, Digital Democracy

Marius


Lead Developer, kibernetinio saugumo ekspertas & CTO

Aistė


Lead Developer, Accessibility ekspertė & inžinerijos VP

Mindaugas Xeo


Dizaino vadovas, UX/UI ekspertas